E-shop

Hračka pro kočky - akvárium

70008
790 Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu
Interaktivní hračka pro kočky v podobě akvária

Dopřejte své kočce skvělou zábavu. Interaktivní hračka PetWant T1-S obsahuje pohyblivá pírka, která účinně upoutají pozornost Vašich mazlíčků a povzbudí je k aktivitě. Nepravidelné rotace a přídavné LED světlo dělají hru ještě zajímavější. Zařízení pracuje extrémně tiše a je napájeno AA bateriemi.

Upoutejte pozornost svého mazlíčka

Vašemu mazlíčkovi už nuda nehrozí! Hračka je vybavena několika peříčky, která se otáčejí různými směry, aby přilákala kočku a uspokojila její přirozený instinkt lovu. Pozornost mazlíčka přitahuje také malý zvonek a LED světlo uvnitř zařízení.

2 herní režimy

Hračka může pracovat ve 2 režimech - pomalý a rychlý. To Vám umožní dokonale přizpůsobit hru potřebám Vašeho mazlíčka. Rychlý režim je skvělý pro energická, aktivní zvířata. Pokud Vaše kočka raději lenoší nebo je to její první setkání s touto hračkou, doporučujeme zvolit pomalý režim, aby si na tuto formu zábavy mohla zvyknout.

Jedna hračka pro více domácích mazlíčků

Hračka byla navržena tak, aby ji mohlo používat i několik domácích mazlíčků současně. Tvarem připomíná velkou misku - vaši mazlíčci se k ní mohou volně přibližovat ze všech stran a pobíhat. Jedno zařízení stačí k tomu, aby poskytlo skvělou zábavu Vašim čtyřnohým kamarádům.

Snadné použití

Používání této hračky vám nezpůsobí žádný, byť sebemenší problém. Zařízení je vybaveno pohodlně ovladatelným tlačítkem, kterým jej můžete nejen zapnout nebo vypnout, ale také změnit režim přehrávání. Po spuštění akvárium pracuje ve 3 cyklech - nejprve pracuje 8 minut a poté přejde na 3 minuty do pohotovostního režimu. To je dost času, aby si Vaše kočka mohla hrát a nenudit se.

Výdrž zařízení

Zařízení Vás překvapí dlouhou dobou provozu. Je napájeno AA bateriemi, které bez problémů koupíte v mnoha obchodech. Když je vložíte do hračky, Vaše kočka ji bude moci použít až 89-90 krát, než bude nutné je vyměnit.

Uložte tento produkt na později