E-shop

Chytré krmítko s kamerou pro psy

70009
4 890 Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu

Automatický dávkovač krmiva pro Vaše zvířecí miláčky

Posuňte obyčejnou každodenní a někdy nudnou rutinu jako je krmení svého zvířecího miláčka na novou úroveň. Toto automatické krmítko můžete ovládat prostřednictvím aplikace Tuya, která nabízí nastavení plánu krmení Vašeho mazlíčka z pohodlí Vašeho telefonu. Dokáže naplánovat až 4 jídla denně. Každé naplánované jídlo se může skládat až z 20 porcí. Jedna porce je o velikosti 30 g. 

Inteligentní krmítko Petwant pro domácí mazlíčky je automatické krmítko pro kočky a psy, které Vám umožňuje sledovat a ovládat stravovací návyky Vašeho domácího mazlíčka z Vašeho telefonu. Velikostí zásobníku se odlišuje od ostatních krmítek. Tento inteligentní dávkovač krmiva má zásobník o velikosti 10 litrů, proto ho doporučujeme zejména majitelům velkých plemen psů. 

Vždy pod kontrolou

Nastavte si preferovaný počet porcí jídel za den. Inteligentní dávkovač krmiva Vám umožní kontrolovat stravování Vašeho mazlíčka. Předejdete tak jeho přejídání či prázdné misce bez granulek. A co je nejdůležitější, můžete být v klidu s vědomím, že Váš mazlíček dostane pokaždé správné množství jídla a včas – i když je dávkovač krmiva offline. Krmítko umožňuje napájení jak z elektrické sítě, tak pomocí baterií (slouží primárně jako založní zdroj). Pokud se jídlo z jakéhokoli důvodu nevydá, budete upozorněni krmítkem a aplikací. 

Krmítko disponuje 1080P HD kamerou, senzorem pohybu a nočním viděním.

 

 

Provoz zařízení

Systém duálního napájení umožňuje provoz krmítka po dobu 7-10 dnů i při výpadku proudu (baterie nejsou součástí balení).

Dávkovač podporuje pouze 2,4 GHz WIFI síť. Je kompatibilní s IOS 7.0 nebo vyšším a Androidem 4.0 nebo vyšším, propojte jej s telefonem, tabletem nebo jiným chytrým zařízením. 

Uložte tento produkt na později