E-shop

Chytré krmítko s kamerou

10000
3 590 Kč
PETWANT F1-C
Skladem
1
Podrobnosti o produktu

Automatický dávkovač krmiva pro Vaše zvířecí miláčky.

Dopřejte svému mazlíčkovi to nejlepší

Posuňte obyčejnou každodení a někdy nudnou rutinu jako je krmení svého zvířecího miláčka na novou úroveň. Chytrý krmič PETWANT si zamilujete Vy i Váš zvířecí mazlíček.

Aplikace v českém jazyce

Chytrý dávkovač krmiva disponuje PETWANT aplikací v češtině. Její používání je tudíž velmi snadné a zvládne to každý.

Denní plán krmení

Nastavte přesné dávky krmiva díky zabudované váze a zlepšete tak zdravotní stav svého domácího mazlíčka. Dávkovač obsahuje rovněž záložní napájení z baterií, tudíž nebude vaše zvířátko o hladu ani při výpadku elektrické energie.

Vždy pod kontrolou

Díky zabudované Full HD kameře s nočním viděním máte vždy svého miláčka pod kontrolou. Můžete na něj mluvit či v aplikaci nahrát vzkaz, který se přehraje před každým krmením. Je rovněž možné pořizovat fotografie nebo videa a ty poté sdílet na sociálních sítích.

Šetrný k přírodě i ke zdraví

Chytrý dávkovač krmiva je vyroben z ABS plastu, který nezatěžuje přírodu a je vhodný k použití v potravinářském průmyslu. Přístroj má certifikace CE, Rosh, REACH, FCC a TELEC. Krmič používá rovněž vysoce kvalitní motor s životností až 2000 hodin provozu.

Snadná instalace a zapojení

Začít používat PETWANT je opravdu snadné. Rozbalíte Vaše nové zařízení, zapojíte do elektřiny a stáhnete příslušnou aplikaci do Vašeho chytrého telefonu, která Vás poté provede všemi nezbytnými kroky a nastavením.

Obsah balení

  • základna krmiče
  • násypka na krmivo
  • kryt
  • miska
  • návod k použití v českém jazyce
  • napájecí adaptér
Uložte tento produkt na později