PETWANT F1-C

Změní Váš život

Unikátní chytrý dávkovač krmiva PETWANT se ovládá pomocí aplikace a pomáhá zlepšit jídelníček Vaše domácího mazlíčka. Nastavte přesně frekvenci krmení a velikost porcí podle věku a plemene. Zabráníte tím přejídání Vašeho mazlíčka a rovněž ušetříte svou peněženku. Díky zabudované FULL HD kameře s noční vizí máte dokonalý přehled nad svým domácím mazlíčkem ať je den či noc. Můžete na něj mluvit či pořizovat fotografie nebo videa, které lze poté publikovat na nejrůznějších sociálních sítích.

Budete ho milovat

Někdy se může stát, že ráno prostě zapomenete nakrmit svého mazlíčka a problém je na světě. Toto se ovšem již nikdy s revolučním automatickým dávkovačem krmiva nemůže stát! Naplánujte svému zvířeti každodenní harmonogram krmení a krmič bude sám dávkovat krmivo podle nastaveného plánu.

Jak to funguje?

Na přiloženém videu je vidět, jak Vám chytrý dávkovač krmiva s kamerou PETWANT F1-C může změnit Váš život.

Na dosah ruky

Ovládejte svůj chytrý dávkovač jednoduše z chytré aplikace pro Android a iOS zařízení. Největší síla zařízení se skrývá právě v dodávané aplikaci. Kontrolujte na cestách jídelníček svého zvířecího miláčka, či si s ním popovídejte přes vestavěnou kameru se zpětnou vazbou. Ovládání aplikace je intuitivní a snadné. Rozhraní aplikace PETWANT je plně lokalizováno do českého jazyka a tudíž může používat náš chytrý dávkovač opravdu každý.

Proč je chytrý dávkovač krmiva PETWANT ten nejlepší na světě?

Dopřejte svému mazlíčkovi to nejlepší

Posuňte obyčejnou každodení a někdy nudnou rutinu jako je krmení svého zvířecího miláčka na novou a vzrušující úroveň. Chytrý krmič PETWANT si okamžitě zamilujete Vy i Váš zvířecí mazlíček.

Aplikace v českém jazyce

Jako jediný chytrý dávkovač krmiva disponuje PETWANT aplikací které je plně lokalizována do českého jazyka. Její používání je tudíž velmi snadné a zvládně to opravdu každý. Jako bonus je aplikace stále ve vývoji a každým dnem přibývají nové a nové funkce.

Denní plán krmení

Nastavte přesné dávky krmiva díky zabudované váze a zlepšete tak zdravotní stav svého domácího mazlíčka. Dávkovač obsahuje rovněž záložní napájení z baterií, tudíž nebude vaše zvířátko o hladu ani při výpadku el. energie.

Vždy pod kontrolou

Díky zabudované kameře máte vždy svého miláčka pod kontrolou. Můžete na něj mluvit či nahrát vzkaz, který se přehraje před každým krmením. Je rovněž možné pořizovat fotografie nebo videa a ty poté sdílet na sociálních sítích.

Šetrný k přírodě i ke zdraví

Chytrý dávkovač krmiva je vyroben z ABS plastu, který nezatěžuje přírodu a je vhodný k použití v potravinářském průmyslu. Přístroj má certifikace CE, Rosh, REACH, FCC a TELEC.  Krmič používá rovněž vysoce kvalitní motor s životností až 2000 hodin provozu.

Snadná instalace a zapojení

Začít používat PETWANT je opravdu snadné. Rozbalíte Vaše nové zařízení, zapojíte do elektřiny a stáhnete příslušnou aplikaci do Vašeho chytrého telefonu, která Vás poté provede všemi nezbytnými kroky a nastavením.