O PETWANT

O FIRMĚ

Firma PETWANT zahájila výrobu automatických krmičů pro zvířata již v roce 2003. Společnost Petwant se věnuje vývoji a výrobě automatického krmiče pro zvířata, domácí vodní fontány, krmiče pro ryby, zařízení pro výcvik psů, péče o srst a podobně. Naše výrobky se dodávají do více než 70 zemí, jejichž hlavními trhy jsou Amerika, Evropa, Japonsko, Korea a Austrálie. Nyní je nově zahájena oficiální distribuce produktů PETWANT v České republice.

NÁŠ PŘÍBĚH

Náš záměr je vytvářet vysoce kvalitní produkty, které jsou vhodné pro domácí mazlíčky. Vyvíjíme produkty, které jsou skvěle použitelné, bezpečné a pohodlné. Založili jsme také fond PETWANT fond pro péči o domácí zvířata, který slouží k záchraně opuštěných zvířat. Petwant z každého prodaného produktu pomůže opuštěným zvířatům. Toto má opravdu smysl.

OBCHODNÍ VÝHODY

Zkušenosti -13-ti leté zkušenosti a největší výrobce automatického krmiče pro zvířata

Kvalita - 8 kontrolních postupů k zajištění kvality

Tým - Kvalitní tým, který nabízí nejkvalitnější služby

Technologie - Oddělení R & R zlepšuje staré modely a vyvíjí nové modely

Přístup - Věnujeme se výrobě nejlepších produktů pro domácí zvířata

 

SHRNUTÍ A BUDOUCNOST

Po téměř devíti letech průzkumu a vývoje dosáhla společnost Petwant meziročně nárůstu prodeje o více než 40%. Počet výrobků se zvýšil z jednoho druhu na 5 hlavních kategorií, nyní je v nabídce více než 60 produktů. Společnost Petwant se přizpůsobuje lidem, poskytuje produkty špičkové kvality, roste společně se zákazníky a nabízí 100% servis. V příštích 5-ti letech se budeme i nadále zaměřovat na produkty pro domácí mazlíčky, jejich vývoji a zlepšování. Žijte s Petwant a zítřky budou lepší a lepší!