PETWANT W2-UV

Fontánka pro domácí mazlíčky s filtrací a UV lampou pro likvidaci virů a bakterií

Dopřejte svým zvířecím mazlíčkům vodu té nejlepší kvality s novou generací fontánky PETWANT. Fontánka s objemem 1,5 litru zajištuje non-stop přísun čerstvé vody při minimální spotřebě a hlučnosti. Patentovaný design, díky kterému nezůstávají ve vodě žádné fyzické nečistoty. Pítko má 15° sklon, který je vědecky dokázán jako nejvíce přirozený pro pití. Mezi další výhody fontánky patří velmi snadná údržba a čištění. Fontánku lze díky USB napájení napájet z elektrické sítě, ale i například z powerbanky v případě umístění fontánky na místo bez elektrické energie.

Kvalita vody jako maximální priorita

Hlavní prioritou fontánky PETWANT je zajišťovat zdravotně nezávadnou vodu pro Vaše zvířecí miláčky. To je možné díky pokročilému filtračnímu systému, který z vody odstraňuje všechny nebezpečné látky jako chlór, vápno či olovo. Jako jediná fontánka na trhu disponuje UV lampou, která efektivně likviduje všechny viry a bakterie ve vodě. Díky neustálé cirkulaci je voda stále provzdušněná a neteplá.

Vyberte si tu svou

Tři barevné varianty, které padnou do každého interiéru

Bílá

Růžová

Zelená

Proč je fontánka PETWANT W2-UV ta nejlepší na světě?

Voda v té nejčistší formě

Díky 5 složkovému uhlíkovému filtru druhé generace bude voda vždy svěží, čistá a bez závadných látek jako je chlór, vápno nebo olovo. UV lampa rovněž spálí všechny viry a bakterie obsažené ve vodě.

Vědecky ověřeno

Patentovaný design, díky kterému se neusazují v pítku nečistoty. Vědecky ověřený 15°sklon pítka pro ten nejvyšší možný komfort při pití Vašich mazlíčků. Snadná údržba s životností filtru až 2 měsíce.

Zapadne do každé domácnosti

Díky 3 barevným provedením a velmi tichému čerpadlu dokonale zakomponujete fontánku do Vaší domácnosti. Díky USB napájení můžete fontánku zapojit i na místa bez elektrické energie s použitím powerbanky.