PETWANT F3

Automatický dávkovač krmiva určený přímo pro kočičky

Díky aplikaci pro Váš chytrý telefon je možné nastavit přesný jídelníček Vašeho domácího kočičího miláčka a zabránit tím například přejídání a určit tím i pravidelnost stravy. Namluvte krátké audio, na které Vaše zvíře slyší a vždy těsně před krmením se přehraje a tím ho přivolá.

Vhodné i pro kočky cestovatele

Pokud se zvířetem odjíždíte například na prodloužený víkend na chatu, můžete u krmítka jednoduše zasunout misku dovnitř a vzít ho s sebou. Horní část krmítka je uzavřena bezpečnostním poklopem tak, aby se při cestování neotevřel. Zásobník na 2,8L suchého krmiva Vám zaručí dostatečnou zásobu i na několik týdnů.

Jak to funguje?

Na přiloženém videu naleznete všechny potřebné informace o chytrém dávkovači PETWANT od rozbalení až po uvedení zařízení do provozu.

Na dosah ruky

Ovládejte svůj chytrý dávkovač jednoduše z chytré aplikace pro Android a iOS zařízení. Největší síla zařízení se skrývá právě v dodávané aplikaci. Kontrolujte na cestách jídelníček svého zvířecího miláčka, či si s ním popovídejte přes vestavěnou kameru se zpětnou vazbou. Ovládání aplikace je intuitivní a snadné.

Proč je chytrý dávkovač krmiva PETWANT ten nejlepší na světě?

Dopřejte svému mazlíčkovi to nejlepší

Posuňte obyčejnou každodení a někdy nudnou rutinu jako je krmení svého zvířecího miláčka na novou a vzrušující úroveň. Chytrý krmič PETWANT si okamžitě zamilujete Vy i Váš zvířecí mazlíček.

Nová aplikace

Nová a moderní aplikace PETWANT pro ovládání krmítka vyvinutá speciálně pro tento model dávkovače krmiva pro kočky je vysoce intuitivní. Ovládání krmítka se pro Vás rychle stane zábavnou hrou a bude si ho chtít vyzkoušet každý z Vašeho okolí.

Denní plán krmení

Nastavte přesné dávky krmiva díky zabudované váze a zlepšete tak zdravotní stav svého domácího mazlíčka.

Cestování bez starostí

Díky chytrému systému složení krmítka jednoduše zaklapněte násypku a vezměte s sebou krmítko na cesty kamkoliv je třeba, aby Vaše kočička měla dávkovač vždy při sobě.

Šetrný k přírodě i ke zdraví

Chytrý dávkovač krmiva je vyroben z ABS plastu, který nezatěžuje přírodu a je vhodný k použití v potravinářském průmyslu. Přístroj má certifikace CE, Rosh, REACH, FCC a TELEC.  Krmič používá rovněž vysoce kvalitní motor s životností až 2000 hodin provozu.

Snadná instalace a zapojení

Začít používat PETWANT je opravdu snadné. Rozbalíte Vaše nové zařízení, zapojíte do elektřiny a stáhnete příslušnou aplikaci do Vašeho chytrého telefonu, která Vás poté provede všemi nezbytnými kroky a nastavením.